Жіночі секрети після літнього відпочинку

Жіночі секрети після літнього відпочинку

Категория: Гинекология

Ось нарешті прийшли літні відпустки, про які ми так довго чекали.

Насолоджуючись сімейними розвагами, їжею для гурманів, купання в морі, нажаль, забуваємо про застороги на відпочинку, вживаючи солодку їжу, екзотичні фрукти, багато прянощів, провокуємо вагінальний кандидоз.

Вагінальний кандидоз (кандидозний  вульвовагініт, вагінальна молочниця) – це захворювання, яке спровоковане грибковою інфекцією дріжджовими грибами, які називаються Кандида, уражається  сечостатева системи у жінок та у чоловіків.

Причини виникнення:

  • носіння тісної і незручної нижньої білизни з синтетичних матеріалів, особливо купальників - часто стає причиною вагінального кандидозу;

  • користування чужими рушниками;

  • невідповідними гігієнічними засобами;

  • забрудненою водою у річці та морі;

  • у спекотний час року захворювання загострюється, причина в тому, що ідеальними умовами для розмноження і проживання грибів Кандида і патогенних мікроорганізмів є підвищена вологість і спека;

  • у вологому середовищі при високих температурах хвороботворний грибок здатний активно розмножуватися;

  • найбільше загострення в період відкритого купального сезону.

Симптомами вагінального кандидозу:

У жінок супроводжується вагінальний свербіж, який може бути просто нестерпним, що викликає дискомфорт і роздратування, а також порушує сон. Крім появи свербіння і відчуття печіння, на слизовій статевих органів утворюється білий наліт, виділення при попаданні на білизну нагадують крупинки сиру. Печіння і дискомфорт під час сечовипускання, неприємні відчуття під час статевого акту, в ділянці піхви виникає запалення.

C:\Users\user\Desktop\Гусарук Т.М\boli-vnyzu-zhyvota-3.jpg

 

Чоловіки, які зустрічаються із симптомами молочниці набагато рідше, завдяки своїй анатомії і фізіології. У статевих партнерів виникають висипи, подразнення статевих органів, запалення і почервоніння, з’являється неприємний специфічний запах, білий наліт, поява мікротріщин, біль і печіння в процесі інтимного зв’язку і під час сечовипускання.

C:\Users\user\Desktop\Гусарук Т.М\boli-vnizu-zhivota-sleva-u-muzhchin-prichiny.jpg

Постійно потрібно відвідувати акушер-гінеколога для огляду

Якщо ви хочете уникати подібних неприємних захворювань, дотримуйтеся режиму відвідування лікаря. Ніхто про Вас не подбає, так, як Ви самі і звичайно ж, Ваш лікар. Періодичне відвідування гінеколога забезпечить Ваш якісний відпочинок. Не нехтуйте рекомендаціями лікаря, проводьте повне обстеження до і після подорожі, здавайте необхідні мазки та аналізи, щоб покращити Ваше здоров’я. Мазок потрібно здавати, як мінімум раз на рік, за умови того що Вас нічого не турбує.

C:\Users\user\Desktop\Гусарук Т.М\pilule-puhhha-shutterstock1200-1.jpg

Де б ми не відпочивали, завжди на кожного чекає засторога, будьте готові до всього.

Плануючи відпустку, подбайте завчасно про всі ймовірні казуси, які чекають Вас на відпочинку.

Гінекологи Оздоровчого центру ,,Шарітель,, допоможуть подолати дану проблему, покращити Ваше здоров’я.

 

Будьте здорові!