Жіночі секрети після літнього відпочинку

Жіночі секрети після літнього відпочинку

Категория: Гинекология

Ось нарешті прийшов період літніх відпусткок, про які ми так довго мріяли.

Насолоджуючись сімейними розвагами, їжею для гурманів, купанням в морі, нажаль, ми часто забуваємо про застороги на відпочинку, вживаючи солодку їжу, екзотичні фрукти, багато прянощів, тим самим, провокуючи вагінальний кандидоз.

Вагінальний кандидоз (кандидозний  вульвовагініт, вагінальна молочниця) – це захворювання, яке спровоковане грибковою інфекцією дріжджових грибів, уражається, зокрема, репродуктивна система у жінок та чоловіків.

Причини виникнення:

  • носіння тісної і незручної нижньої білизни з синтетичних матеріалів, особливо купальників - часто стає причиною вагінального кандидозу;

  • користування чужими рушниками;

  • забруднена водою у річці та морі;

  • у спекотний час захворювання загострюється, причина в тому, що ідеальними умовами для розмноження грибів роду Кандида і патогенних мікроорганізмів є підвищена вологість і спека;

Симптомами вагінального кандидозу:

У жінок виникає свербіж, який може бути просто нестерпним, це викликає дискомфорт і роздратування, навіть порушує сон. Крім появи свербіння і відчуття печіння, на слизовій утворюється білий наліт, виділення при попаданні на білизну нагадують крупинки сиру.

Чоловіки зустрічаються із симптомами молочниці набагато рідше, завдяки своїй анатомії і фізіології. У статевих партнерів можуть виникаюти висип, подразнення статевих органів, запалення і почервоніння, з’являється неприємний специфічний запах, білий наліт, поява мікротріщин, біль і печіння під час сечовипускання.

Якщо ви хочете уникнути подібних неприємних симптомів, дотримуйтеся регулярних візитів лікаря.

Ніхто про Вас не подбає, так, як Ви самі і звичайно ж, Ваш лікар.Не нехтуйте рекомендаціями лікаря, проводьте повне обстеження до і після подорожі, здавайте необхідні мазки та аналізи, для підтримки Вашого здоров’я. Мазок потрібно здавати, як мінімум раз на рік, за умови, що Вас нічого не турбує.

 

Гінекологи Оздоровчого центру ,,Шарітель,, допоможуть подолати дану проблему, покращити Ваше здоров’я.

 

Будьте здорові!